ODSTRÁNENIE PERMANENTNÉHO MAKE-UPU

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Nd:YAG laserové odstránenie permanentného make-upu je účinný spôsob, ako sa zbaviť nechceného alebo starého kozmetického tetovania. Ide o rýchly, účinný, bezpečný a nie príliš bolestivý zákrok, ktorý vyžaduje minimálnu regeneráciu.

Laserové odstránenie permanentného make-upu je účinné pri všetkých ošetreniach permanentným make-upom, t. j. pri odstraňovaní tetovania obočia, permanentnej očnej linky, mikropigmentácie pokožky hlavy alebo tetovania pier. Môže byť potrebných 2 až 10 sedení v závislosti od toho, ako je tetovanie nasýtené a aký charakter majú použité pigmenty.

Výhodou Nd:YAG lasera je prenikanie laserového lúča hlboko do kože, kde cieli len na konkrétny pigment. Okolitá pokožka nemôže byť poškodená. Krátky impulz tohto lasera eliminuje poškodenie tkaniva teplom. Vďaka tomuto systému môže byť odstránené aj hlboké a výrazné tetovanie rýchlo, účinne bezpečne a nie príliš bolestivo.

0

STUPEŇ INVAZÍVNOSTI

pexels-andrea-piacquadio-3785806
permanentny-make-up-microblading

ODSTRÁNENIE TRVALÉHO MAKE-UPU

Nečakajte pokým trvalý make-up úplne vybledne. Nd:YAG laser je riešenie pre odstránenie starého kozmetického ošetrenia

1-2 mesiace pred ošetrením sa vyhýbajte slnku a soláriu. Dva týždne pred ošetrením neaplikujte Botox. Týždeň pred ošetrením nepoužívajte na ošetrovanú oblasť prípravky obsahujúce antibiotiká, AHA kyseliny a iné aktívne látky.

V deň ošetrenia nepoužívajte na ošetrovanú oblasť žiadne kozmetické prípravky. Mali by ste byť správne hydratovaní. Vyhnite sa holeniu, voskovaniu a peelingu danej oblasti. Neužívajte žiadny aspirín ani protizápalové lieky, pretože tie môžu niekedy zvýšiť krvácanie.

AKO PREBIEHA ODSTRÁNENIE PERMANENTNÉHO MAKE-UPU?

SLEDUJTE NÁŠ PROFIL INSTAGRAMOVÝ PROFIL @mousseclinique_beauty @mousseclinique  

ODSTRÁNENIE TETOVANIA LASEROM

CENNÍK ZÁKROKU

ODSTRÁNENIE TETOVANIA LASEROM

ZÁKROKCENA €
Odstránenie pernamentného make-upu1 impulz 0,70€
Odstránenie tetovania1 impulz 0,70€

Konečná cena závisí od rozsahu a zložitosti zákroku, ktorú potvrdíme pri konzultácii. Uvedené ceny sú vrátane 20%DPH.

ONLINE REZERVÁCIA

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervovať termín si môžete pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky na tel. čísle +421 905 434 109.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK
SOBOTA
NEDEĽA

Vitajte na klinike estetickej, laserovej a preventívnej medicíny MOUSSE CLINIQUE. Ponúkame široký výber procedúr, okrem komplexnej starostlivosti v estetickej a laserovej medicíne poskytujeme služby preventívnej medicíny, optimálnej vyživy, fyzioterapie, lekárskej kozmetiky, permanentného make-upu a trichológie. Zaručujemee vám individuálny prístup a nadštandardnú starostlivosť.

NAVIGAČNÉ MENU

REZERVÁCIA

Mousse Clinique – Klinika estetickej medicíny
Website made by Proxicon Powered by WordPress

Copyright © 2021. Všekty práva vyhradené. Zákaz kopírovania obsahu bez súhlasu autora.