CHIRURGICKÉ ODSTRÁNENIE ZNAMIENOK

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Najbezpečnejší spôsob odstránenia znamienok, bez čakania

0

STUPEŇ INVAZÍVNOSTI

Chirurgické odstránenie znamienok je najúčinnejšie pre odstránenie väčších (viac ako 2x 2mm) znamienok, malígne podozrivých znamienok a znamienok na viditeľných miestach, kedy sa vyžaduje vysoko presný, opatrný zákrok . Pred zákrokom je potrebné celotelové vyšetrenie kože, ktoré by ste mali absolvovať každý rok. U nás vyšetrenie a zákrok vykonáva atestovaný lekár, ktorý vizuálne a dermatoskopom vyšetrí znamienka a posúdi potrebu ich odstránenia alebo ďalšieho vyšetrenia. Pri sledovaní vývoja znamienok je užitočná fotodokumentácia, ktorú si u nás môžete založiť. Znamienka a ich prípadné zmeny tak budú efektívne sledované a vždy pod kontrolou.

Chirurgicke odstranenie znamienok
matthew-moloney-dAi2XarhEHI-unsplash

ODSTRÁNENIE ZNAMIENOK CHIRURGICKY

Najbezpečnejší spôsob odstránenia znamienok, u nás bez čakania

Pred chirurgickým odstránením znamienka ošetrovanú oblasť lokálne umŕtvime. Lekár odstráni znamienko pomocou skalpela, úsporným chirurgickým rezom okolo znamienka tak, aby odstránil všetky nebezpečné tkanivá a minimalizoval veľkosť jazvy. Po odstránení znamienka sa rana zašije a obviaže alebo prekryje sterilnou gázovou náplasťou, aby sa minimalizoval vznik infekcie a urýchlil sa proces hojenia. Stehy sa vyberajú po 7-14 dňoch. Po približne mesiaci nasleduje kontrola, aby sme zistili, či sa rana správne hojí a či boli odstránené všetky podozrivé bunky.

AKO PREBIEHA CHIRURGICKÉ ODSTRÁNENIE ZNAMIENOK?

SLEDUJTE NÁŠ PROFIL INSTAGRAMOVÝ PROFIL @mousseclinique_beauty @mousseclinique  

CHIRURGICKÉ ODSTRÁNENIE ZNAMIENKA

CENNÍK ZÁKROKU

CHIRURGICKÉ OSTRÁNENIE ZNAMIENKA

ZÁKROKCENA €
  
  
  
  
  
ONLINE REZERVÁCIA

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervovať termín si môžete pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky na tel. čísle +421 905 434 109.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK
SOBOTA
NEDEĽA

Vitajte na klinike estetickej, laserovej a preventívnej medicíny MOUSSE CLINIQUE. Ponúkame široký výber procedúr, okrem komplexnej starostlivosti v estetickej a laserovej medicíne poskytujeme služby preventívnej medicíny, optimálnej vyživy, fyzioterapie, lekárskej kozmetiky, permanentného make-upu a trichológie. Zaručujemee vám individuálny prístup a nadštandardnú starostlivosť.

NAVIGAČNÉ MENU

REZERVÁCIA

Mousse Clinique – Klinika estetickej medicíny
Website made by Proxicon Powered by WordPress

Copyright © 2021. Všekty práva vyhradené. Zákaz kopírovania obsahu bez súhlasu autora.