ODSTRÁNENIE KRUHOV POD OČAMI

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Aplikáciou kyseliny hyalúronovej určenej pre citlivú oblasť očí dokážeme vyplniť prepadnuté oblasti pod očami a sepvniť hustotu kože, čím sa výrazne zmiernia tmavé kruhy pod očami a zachová sa prirodzená mimika.

Existuje niekoľko príčin vzniku kruhov pod očami, medzi ktoré patrí genetika, vek, únava, dehydratácia alebo prirodzene tenšia pokožka pod očami, čo spôsobuje, že krvné cievy sú viditeľnejšie a vytvárajú vzhľad tmavých kruhov. Aplikácia kyseliny hyalurónovej vyplní prepadnuté oblasti a spevní hustotu tenkej kože, čo zjemní presvitanie cievok a modrého tkaniva. Kyselina hyalurónová zároveň celkovo omladí a hydratuje oblasť očí na 6 až 12 mesiacov.

Používame inovatívne výplne svetových značiek, ktoré sú špeciálne určené na ošetrenie citlivej oblasti očí a zachovávajú prirodzenú mimiku.

TEOSYAL Redensity II obsahuje okrem kyseliny hyalurónovej aminokyseliny, antioxidanty, minerály, vitamín B6 a lidokaín pre bezbolestnú aplikáciu. Použitá kyselina hyalurónová sa prispôsobuje pohybom kože, čo je zárukou zachovania prirodzenej mimiky a osobitých výrazov tváre. TEOSYAL Redensity II nespôsobuje alergiu, je biokompatibilný, prirodzený a výborne vstrebateľný.

0

STUPEŇ INVAZÍVNOSTI

Odstránenie kruhov pod očami
modelácia lícnych kostí

INOVATÍVNA KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Zredukuje tmavé kruhy pod očami a zachová prirodzenú mimiku

Do oblasti okolia očí aplikujeme produkt podľa individuálnych potrieb klientky. Značky ktoré používame sú TEOSYAL,  JUVEDERM alebo REVOLAX.

AKO PREBIEHA ODSTRÁNENIE KRUHOV POD OČAMI

SLEDUJTE NÁŠ PROFIL INSTAGRAMOVÝ PROFIL @mousseclinique_beauty @mousseclinique  

ODSTRÁNENIE KRUHOV POD OČAMI

CENNÍK ZÁKROKU

ODSTRÁNENIE KRUHOV POD OČAMI

ZÁKROKCENA €
Korekcia kruhov pod očami1ml  270€
ONLINE REZERVÁCIA

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervovať termín si môžete pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky na tel. čísle +421 905 434 109.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK
SOBOTA
NEDEĽA

Vitajte na klinike estetickej, laserovej a preventívnej medicíny MOUSSE CLINIQUE. Ponúkame široký výber procedúr, okrem komplexnej starostlivosti v estetickej a laserovej medicíne poskytujeme služby preventívnej medicíny, optimálnej vyživy, fyzioterapie, lekárskej kozmetiky, permanentného make-upu a trichológie. Zaručujemee vám individuálny prístup a nadštandardnú starostlivosť.

NAVIGAČNÉ MENU

REZERVÁCIA

Mousse Clinique – Klinika estetickej medicíny
Website made by Proxicon Powered by WordPress

Copyright © 2021. Všekty práva vyhradené. Zákaz kopírovania obsahu bez súhlasu autora.