INHALAČNÁ KYSLÍKOVÁ TERAPIA

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Zvýšte kvalitu vášho života inhaláciou 90% kyslíka, ktorý posilní vašu imunitu, mozgovú aktivitu a fyzickú kondíciu. Relaxujte, spomaľte starnutie a predchádzajte chorobám.

0

STUPEŇ INVAZÍVNOSTI

Ide o relaxačnú procedúru vdychovania kyslíka, koncentrovaného až na 90 %, čo umožní vaším pľúcam zhromaždiť trojnásobne viac kyslíka ako pri bežnom dýchaní. Tento dodatočný kyslík sa krvou dostáva do všetkých orgánov, buniek a tkanív vášho tela. To priaznivo ovplyvňuje energetický potenciál organizmu, fyzickú aj psychickú kondíciu, urýchľuje regeneráciu po úraze a prekonaní choroby, posilňuje imunitný systém, dezinfikuje telo zvonku aj zvnútra, zbavuje telo toxínov a tým lieči a spomaľuje proces starnutia.

Účinky oxygenoterapie
Oxygenoterapia

KYSLÍKOVÁ INHALAČNÁ TERAPIA

Relax s pozitívnymi účinkami pre celý organizmus

Používame kyslíkový koncentrátor OXY SPA MEDICAL  s prietokom 0,5 až 10 litrov za minútu a hodnotou koncentrácie 90%. Vďaka vysokému prietoku je vhodný na oxygenoterapiu aj pri vážnejších zdravotných ťažkostiach.

Kyslík sa do tela dostáva z kyslíkového koncentrátora pomocou tvárovej masky alebo nosovej kanyly. Technológia PSA je bezpečná, spočíva vo výrobe kyslíka zo vzduchu, jeho separáciou a koncentráciou, pričom nie je použitá kyslíková fľaša.

AKO PREBIEHA INHALAČNÁ KYSLÍKOVÁ TERAPIA

SLEDUJTE NÁŠ PROFIL INSTAGRAMOVÝ PROFIL @mousseclinique_beauty @mousseclinique  

INHALAČNÁ TERAPIA 90% KYSLÍKA

CENNÍK ZÁKROKU

INHALAČNÉ TERAPIE

ZÁKROKCENA €
Inhalácia 90% kyslíka (30min.)  20€
Inhalácia 90% kyslíka (50 min.)35€
  
  
  
ONLINE REZERVÁCIA

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervovať termín si môžete pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky na tel. čísle +421 905 434 109.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK
SOBOTA
NEDEĽA

Vitajte na klinike estetickej, laserovej a preventívnej medicíny MOUSSE CLINIQUE. Ponúkame široký výber procedúr, okrem komplexnej starostlivosti v estetickej a laserovej medicíne poskytujeme služby preventívnej medicíny, optimálnej vyživy, fyzioterapie, lekárskej kozmetiky, permanentného make-upu a trichológie. Zaručujemee vám individuálny prístup a nadštandardnú starostlivosť.

NAVIGAČNÉ MENU

REZERVÁCIA

Mousse Clinique – Klinika estetickej medicíny
Website made by Proxicon Powered by WordPress

Copyright © 2021. Všekty práva vyhradené. Zákaz kopírovania obsahu bez súhlasu autora.