VITAJTE VO SVETE PERMANENTNÉHO MAKE-UPU

Permanentný make-up dokáže žene ušetriť mnoho času stráveného líčením v dnešnom uponáhľanom svete. Vďaka najmodernejším technikám zo sveta permanentného make-upu vam zaručíme prirodzený a realistický vzhľad.

MOUSSE CLINIQUE PERMANENT WORLD

Ušetrite čas a peniaze. Vstúpte do nášho kráľovstva, ktorému dominuje ten najprofesionálnejší a najmodernejší prístup k PMU. Dlhoročná prax našich špecialistov a výsledky ich práce sú našou najlepšou vizitkou. Rovnako ako absolvované školenia na prestížnych akadémiách. Špecializujeme sa na tetovanie obočia technikou breezy brows, púdrové obočie, očné linky, medziriasové linky a tetovanie pokožky hlavy. Aj v tomto smere pristupujeme ku každému klientovi individuálne, poskytujeme mu riešenia presne na mieru a sústreďujeme sa najmä na prirodzený efekt.

KONZULTÁCIA / PORADŇA

V prípade akýchkoľvek otázok, nám pokojne napíšte na email recepcia@mousse.sk, použite našu online poradňu, alebo zavolajte nám na tel.číslo.

0 +
Spokojných zákazníčiek
0 +
Vytetovaných obočí
0 +
Roky skúseností
0 +
Medzinárodných školení

PERNAMENTNÝ
MAKE-UP

PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIE

Čepielková a chĺpková metóda, metóda powder brows, hair stroke technika

PERMANENTNÝ MAKE-UP OČNÉ LINKY

Medziriasové očné linky, celé očné liky, tieňovaé linky

PERMANENTNÝ MAKE-UP PERY A KONTÚRY

Kontúra pier, celé tetovanie pier, tieňovaná metóda PMU pier

MOUSSE CLINIQUE PERMANENT WORLD

PRĚCO SME TOU SPRÁVNOU VOĽBOU?

  • 5 ROKOV SKÚSENOSTÍ:
    Dbáme na nadpriemernú kvalitu služieb.
    Váš zákrok bude vykonaný s maximálnou presnosťou a odbornosťou.

 

  • TISÍCE SPOKOJNÝCH KLIENTOV: Naše dlhoročné pôsobenie na trhu je sprevádzané množstvom pozitívnych referencií od klientov, ktorí odchádzali z našich priestorov plne spokojní s výsledkom a často sa k nám vrátia.

 

  • ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNÝCH ŠKOLENIACH: Neustále sa vzdelávame a zúčastňujeme na medzinárodných školeniach a workshopoch, vďaka čomu sme vždy v obraze najnovších trendov a techník v oblasti permanentného makeupu.

 

  • VYSOKÝ ŠTANDART: Sme zdravotnícke zariadenie preto bezpečnosť a hygiena sú pre nás prioritou. Používáme tie najkvalitnejšie produkty a nástroje, ktoré momentálne na trhu existujú. 

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

VŠEOBECNÉ OTÁZKY

Objednať sa môžete pomocou online rezervačného systému/telefonicky. Po objednaní vám bude zaslaná zálohová faktúra. (Bez úhrady nie je rezervácia možná). Po úhrade vám bude zaslaný dotazník, ktorý je potrebné pravdivo vyplniť spätne odoslať na našu e-mailovú adresu. Ak by bola potrebná konzultácia tak vás budeme telefonicky kontaktovať.

ONLINE REZERVÁCIA

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervácia termínu je možná pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky na telefónnom čísle +421 905 434 109.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK
SOBOTA
NEDEĽA

Vitajte na klinike estetickej, laserovej a preventívnej medicíny MOUSSE CLINIQUE. Ponúkame široký výber procedúr, okrem komplexnej starostlivosti v estetickej a laserovej medicíne poskytujeme služby preventívnej medicíny, optimálnej vyživy, fyzioterapie, lekárskej kozmetiky, permanentného make-upu a trichológie. Zaručujemee vám individuálny prístup a nadštandardnú starostlivosť.

NAVIGAČNÉ MENU

REZERVÁCIA

Mousse Clinique – Klinika estetickej medicíny

Copyright © 2024. Všekty práva vyhradené. Zákaz kopírovania obsahu bez súhlasu autora.