HOLLYWOOD PEEL

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Kľúčom k perfektnej očiste, omladeniu a revitalizácii pleti je využitie darov prírody v kombinácií s dokonale vyvinutou technológiou. Tieto dva svety” v sebe spája karbónový peeling, známy aj pod názvom Hollywood Peel.

Predstavuje hĺbkové čistenie pleti na redukciu pigmentových škvŕn, odstránenie akné, zúženie a dôkladné vyčistenie pórov, aj potlačenie prvých prejavov starnutia. To všetko vďaka úžasnému potenciálu uhlíka a laserovému svetlu. 

Používa sa naň 100% prírodná pleťová maska na báze uhlíka. Uhlík, nanesený v podobe masky na tvár, na seba viaže nečistoty, toxíny a odumreté kožné bunky z pórov.

Na definitívne odstránenie nečistôt používame laser. Svetlo lasera je priťahované časticami uhlíka, ktoré sa jeho pôsobením definitívne zničia, spolu so všetkými toxínmi, ktoré na seba naviazal. Pri ošetrení laserom zároveň vzniká tepelná energia, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu v hlbších vrstvách kože. Vďaka tomu je pleť po zákroku pevnejšia, svieža a zbavená znakov únavy.

0

STUPEŇ INVAZÍVNOSTI

Close-up,Of,Cosmetologist's,Hand,Making,Hardware,Carbon,Peeling,By,Young
Close-up,Of,Cosmetologist's,Hand,Making,Hardware,Carbon,Peeling,By,Young

KARBONOVÝ PEELING

Predstavuje hĺbkové čistenie pleti na redukciu pigmentových škvŕn, odstránenie akné, zúženie a dôkladné vyčistenie pórov, aj potlačenie prvých prejavov starnutia. To všetko vďaka úžasnému potenciálu uhlíka a laserovému svetlu.

Pri procedúre Hollywood Peel postupujeme v nasledovných bodoch: 

Poučenie

Každé sedenie na našej klinike začína rozhovorom. Vysvetľujeme klientke, ako prebieha zákrok, aké prípravky a prístroje používame. Odpovedáme na otázky a pripravíme klientku na možné reakcie pleti. 

Odlíčenie a zhodnotenie stavu pleti

Na vykonanie zákroku musí byť pleť absolútne bez zvyškov make-upu. Ak je klientka nalíčená, odlíčime ju a následne zhodnotíme stav pleti. Zistíme, na aké nedokonalosti sa zameriame – či akné, pigmentové škvrny, alebo vrásky. 

Nanesenie masky

Klientke nasadíme čelenku a ochranné okuliare. Následne na pleť nanesieme uhlíkovú masku. 

Ošetrenie laserom

Na pleť s vrstvou karbónovej masky pôsobíme laserom. Spoločným pôsobením tepla a peelingu odstránime odumreté kožné bunky. Teplo zároveň preniká do hlbších vrstiev pleti, kde aktivuje kolagénové vlákna. Tým sa naštartujú prirodzené spevňovacie a omladzovacie procesy. 

Dokončenie

Nakoniec odstránime zvyšky peelingu a nanesieme na pleť upokojujúci krém. 

Dohodnutie ďalšieho termínu

Opakovanie procedúry je možné už o dva týždne. Na konci sedenia sa preto s klietkou dohodneme na ďalšom termíne. 

 
 

AKO PREBIEHA KARBONOVÝ PEELING?

SLEDUJTE NÁŠ PROFIL INSTAGRAMOVÝ PROFIL @mousseclinique_beauty @mousseclinique  

HOLLYWOOD / KARBONOVÝ PEELING

CENNÍK ZÁKROKU

HOLLYWOOD PEEL / KARBONOVÝ PEELING

ZÁKROK

JENOTKA

CENA

PODPAZUŠIE

1 lokalita

350€

DLANE

1 lokality

330€

CHODIDLÁ1 lokalita330€
ONLINE REZERVÁCIA

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervovať termín si môžete pomocou online rezervačného systému alebo telefonicky na tel. čísle +421 905 434 109.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - ŠTVRTOK
PIATOK
SOBOTA
NEDEĽA

Vitajte na klinike estetickej, laserovej a preventívnej medicíny MOUSSE CLINIQUE. Ponúkame široký výber procedúr, okrem komplexnej starostlivosti v estetickej a laserovej medicíne poskytujeme služby preventívnej medicíny, optimálnej vyživy, fyzioterapie, lekárskej kozmetiky, permanentného make-upu a trichológie. Zaručujemee vám individuálny prístup a nadštandardnú starostlivosť.

NAVIGAČNÉ MENU

REZERVÁCIA

Mousse Clinique – Klinika estetickej medicíny
Website made by Proxicon Powered by WordPress

Copyright © 2021. Všekty práva vyhradené. Zákaz kopírovania obsahu bez súhlasu autora.