Chudnutie pomocou LPG systému. Ako to funguje? 


Prebytočné kilá či celulitída trápia veľké množstvo ľudí nehľadiac na vek či pohlavie. Zbaviť sa ich je náročné, pričom často na ne nepomáha ani upravená strava alebo pravidelné cvičenie. Nedarí sa vám chudnúť a neviete, čo iné vyskúšať? Ideálnou voľbou je LPG systém, pomocou ktorého môžete svoju váhu dostať pod kontrolu. 

Čo je LPG? 

LPG je metóda, ktorú využívajú lekári po celom svete. Slúži najmä na efektívne redukovanie celulitídy a formovanie postavy. Okrem toho má aj množstvo ďalších výhod, ako napríklad: 

● podporuje chudnutie, 

● zlepšuje krvný a lymfatický obeh, 

● odvádza prebytočnú vodu a toxíny, 

● pokožku robí vláčnejšou a mäkšou, 

● znižuje napätie svalstva,

● regeneruje celé telo. 

Na rozdiel od cvičenia, liposukcie alebo diéty je LPG taktiež jedinou metódou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky

Pre koho je LPG vhodné? 

LPG je vhodné pre úplne každého, kto chce pevnú a zdravú pokožku. Následne sa odporúča aj na: 

● celulitídu, 

● syndróm unavených nôh, 

● pooperačné ošetrenia (opuchy, fibróza), 

● popôrodné ošetrenia kože (ovisnutá alebo povolená koža), 

● vyrysovanie svalov, 

● rekonvalescenciu po svalovej horúčke, 

● drobné úrazy. 

Ošetrenie pomocou LPG nie je vekovo ohraničené. Vhodné je pre mladšie aj staršie osoby a pre obe pohlavia.

Ktoré časti tela LPG ošetruje? 

Nadbytočné kilá sa môžu ukladať v takmer každej časti tela. Použite LPG je práve preto univerzálne a široké. Najčastejšie sa ním však ošetrujú oblasti, kde celulitídu alebo ďalšie nedokonalosti vidno najviac. To znamená brucho, zadok, stehná a ruky

Ako sa pripraviť na zákrok? 

Na LPG zákrok sa nemusíte nijako špeciálne pripravovať. Oveľa dôležitejšie je vybrať si správnu kliniku, v ktorej pracujú odborníci so skúsenosťami. Tí vám na základe vašich individuálnych potrieb budú vedieť odporučiť počet sedení a to, ako často by ste ich mali podstupovať. 

V prípade potrieb vám odborník taktiež zodpovie všetky otázky. Detailne opíše priebeh ošetrenia a poskytne praktické rady, vďaka ktorým môže byť výsledok ešte výraznejší. 

Ako LPG funguje? 

LPG ošetrenie si zakladá na špeciálnej masáži, ktorú robí prostredníctvom vákuovej vlny. Tá dokáže rozprúdiť tok lymfy a zároveň spevniť všetko svalstvo. Ošetrenie nie je invazívne ani bolestivé. Počas jeho vykonávania máte na sebe špeciálny overal, vďaka čomu sa hlavica zariadenia nedotýka priamo pokožky. 

Výsledok LPG ošetrenia je dlhodobý a nevzniká pri ňom jojo efekt. Prvé zmeny si môžete všimnúť takmer okamžite. Pre tie najlepšie výsledky je však ideálne ošetrenie opakovať aspoň osemkrát.

Ako prebieha LPG ošetrenie? 

Po tom, ako prídete na kliniku, absolvujete vstupnú konzultáciu. Následne sa prezlečiete do špeciálneho overalu, ktorý budete mať na sebe počas celého ošetrenia, a počkáte na ďalšie pokyny personálu. 

LPG spája vákuum a valčekovú masáž, čím sa dosahuje maximálny účinok. Pracovná hlavica vytvára vákuovú vlnu pohybujúcu sa v rôznych smeroch. Tá je podľa zvoleného programu doplnená ešte o impulznú alebo stálu aspiráciu. 

Prístroj na LPG disponuje ovládacím systémom, ktorý dokáže monitorovať silu záberu na pokožku a efektivitu zákroku. Celé ošetrenie trvá približne 40 minút. Po jeho skončení vám personál ešte netrie ošetrovanú lokalitu spevňujúcim balzamom. 

Na čo myslieť po zákroku? 

S LPG ošetrením sa nespájajú žiadne prísne pravidlá. Ak však chcete, aby boli výsledky čo najlepšie, spravíte dobre, keď z jedálnička vyhodíte sladené nápoje a alkohol. Vhodné je taktiež minimalizovať konzumáciu nezdravých jedál plných tukov a soli a dbať na dostatočný pitný režim.